Autorizovaný prodejce Husqvarna logo Gardena autorizovaný dealer Wunder.cz logo Vari autorizovaný dealer Wunder.cz logo Dakr autorizovaný dealer Wunder.cz

  • +420 417 571 680
  • U Hřiště 330, Dubí, 417 01

O nás

Již od roku 1991 se naše rodinná firma zabývá prodejem zahradní a lesní techniky. Začínali jsme jako prodejci zn. Husqvarna, ale za více než 25 let působení se náš sortiment i služby rozrostly. Dnes našim zákazníkům nabízíme výrobky zn. Husqvarna, McCulloch, Gardena, Vari, Dakr, Hecht, Fiskars, Bahco a Oregon. Poskytujeme odborné poradenství a autorizovaný servis.

Kdo jsme

Firma Simpex s.r.o. byla založena v roce 1991 Haraldem Wunderem a Jiřím Komínkem. Oba v tehdejší době pracovali na Podnikovém ředitelství lesů a měli tudíž k lesní technice blízko. Prodávat se začínalo ve dvou malých místnostech v přízemí rodinného domu a první zboží, které se nakoupilo, bylo pět rolí řetězu Oregon. Nabídka zboží byla tehdy velmi omezená, krom pil se prodával jen jeden typ křivinořezu - 244RX. Až v letech 1993/1994 se naskladnily první sekačky. Obchod se pomalu rozrůstal a tím se zvyšoval i nárok na prodejní prostory. 3.1.1995 se proto začalo s výstavbou prodejny, 30.5.1995 proběhlo slavnostní otevření.

V současné době má firma pět zaměstnanců. Rozrostl se i sortiment a nabízené služby. Krom značky Husqvarna, která je i nadále značkou č.1, zde můžete koupit stroje, příslušenství a nářadí zn. McCulloch, Gardena, Vari, Hecht, Bahco, Fiskars a Oregon.

 

   

Prodejna Husqvarna Dubí, Simpex wunder.cz

Naše služby a výhody

Prodej zahradní a lesní techniky

Nabízíme rozsáhlý sortimet značkových strojů a příslušenství pro práci na zahradách, parcích či lesích.

Servis zahradní a lesní techniky

Provádíme záruční i pozáruční servis. Použiváme značkové nářadí a přesné měřící a diagnostické nástroje.

Broušení nástrojů

V naší specializované prodejně vám nabrousíme řetězy, kotoučové pily, nože k sekačkám či krořinořezům.

Doprava až do domu

Zboží dle vašeho výběru vám dovezeme domů.

Prodej na splátky

Součástí naší nabídky je prodej na splátky. Společně vybereme variantu vhodnou k profinancování vašeho nákupu.

Specializovaná prodejna Dubí